Vīriem ir vajadzīga nošķirta un skarbāka vide, kurā viņi var būt paši, sastapties ar savām bailēm, dabas spēkiem, pārvarēt grūtības, fiziski cīnīties, piedzīvot kopību ar citiem vīriem, dalīties dzīves pieredzē un meklētu atbildes uz dzīves svarīgākajiem jautājumiem.

Ko par mums saka mūsu klienti.

Vīrietis ir atbildīgs par savu personības izaugsmi, lai kļūtu par labāku cilvēku, vīru sievai, tēvu bērniem, dēlu tēvam un mātei, labāku draugu, kolēģi un līderi.

Kad vīrietis ir pabijis prom no mājām un sastapies ar savu patieso esību, atgriežoties viņam ir spēks, patiesas emocijas, atjaunots dzīves redzējums un enerģija mīlēt sevi, mīļoto sievu un bērnus, kā arī veikt nozīmīgus darbus.

Tieši šī iemesla dēļ sievas dāvina vīriem šādus piedzīvojumus, jo viņas redz, cik ļoti tas viņiem ir nepieciešams. 

Šeit vīri apzinās sevi “ES ESMU” un paplašina savas spēju robežas “ES VARU”. Mēs kopā “mirstam”, lai piedzimtu jaunā kvalitātē.

# vīrišķīga, atbalstoša un iedvesmojoša vide;

# vērtīgas zināšanas, savstarpēja uzticība, pieredzes apmaiņa;

# emocionāla atpūta, enerģijas atjaunošana; 

# īsti fiziski un emocionāli pārbaudījumi;

# cīņa līdz pilnīgai uzvarai - izmainīta dzīve.

XL 50h IZAICINĀJUMS TĒVIEM

Mēs ticam, ka vīrietis iegūst autentisku vīrišķību, apgūstot dzīvei nepieciešamās prasmes un pilnveidojot sevi kopumā – ķermeni, sirdi, prātu. Teorētisku stundu vietā mums ir īsti pārbaudījumi, patiesas un nozīmīgas sarunas, vērtību apzināšanās un prasmju izkopšana.

Vairāk

IZ:DZĪVOTĀJS

Šī ir otrā līmeņa programma, kurā var piedalīties tikai tie dalībnieki, kuri sekmīgi pabeiguši “XL50h izaicinājuma programmu”. Vīrieši uz šo programmu ierodas daudz labāk sagatavoti gan fiziski, gan emocionāli.

Vairāk