KVALITATĪVS LAIKS KOPĀ AR MEITU VEICINA SIRSNĪGĀKAS ATTIECĪBAS

  • Pēc mūsu organizētajiem pasākumiem tēvi un meitas ir atzinuši, ka nekad nebija domājuši, ka ir iespējams veselu dienu pavadīt laiku tik interesanti, esot dabā, svaigā gaisā, kustībā un bez telefona.

  • Katrs tēvs un meita atradīs sev piemērotāko no piedāvātajiem pasākumiem, kas atšķiras ar norises vietu, formātu un apgūstamām tēmām. Ir laiks doties kopīgos piedzīvojumos, kas abus satuvinās un paliks atmiņās uz visu dzīvi!

Ko par mums saka mūsu klienti

Rekomendējamais vecums meitām no 8 līdz 13 gadiem

PIEDZĪVOJUMU PĀRGĀJIENS TĒVIEM UN MEITĀM (CĒSIS)

Pārgājiens norisināsies pa meža takām un ceļiem, ainaviski skaistā apvidū. Pārgājiena laikā izzināsim dabu, veiksim dažādus uzdevumus, apskatīsim izdzīvošanas pamatprincipus, apgūsim navigācijas prasmes, lietojot karti un kompasu, pārvarēsim dabā esošos šķēršļus, izmantojot virvi, mācīsimies siet mezglus un iekurt ugunskuru dažādos veidos. Uz ugunskura cepsim instruktoru sagādātās desiņas. Meitas varēs izbaudīt, cik ērti ir gulēt pašu gatavotās nestuvēs, kuras nesīs tēvi. Noslēgumā būs kopīgs izturības pārbaudījums. 

Vairāk

Rekomendējamais vecums meitām no 7 līdz 13 gadiem

TĒVU UN MEITU PIEDZĪVOJUMU NOMETNE “ATTIECĪBU FESTIVĀLS”

Šo divu dienu nometni viens no tēviem nodēvēja kā “attiecību festivālu”, un tas pilnībā atbilst patiesībai: mežā šīs nometnes laikā gaisā virmo patiesas un sirsnīgas emocijas, ko var piedzīvot tikai šādā unikālā pasākumā dabā.

Divu dienu laikā tēvs un meita piedzīvo praktisku kopā mācīšanos un strādāšanu, kopīgi gādājot resursus un būvējot savu naktsmītni, lai nakšņotu mežā, kā arī divatā gatavo visgardākās vakariņas.

Vairāk