IZDZĪVOŠANAS SKOLAS noteikumi

Cienījamie IZDZĪVOŠANAS SKOLAS klienti un apmācību, pasākumu dalībnieki! Lūdzam ievērot IZDZĪVOŠANAS SKOLAS noteikumus, lai mūsu sadarbība būtu pēc iespējas patīkamāka un efektīvāka.

IZDZĪVOŠANAS SKOLAS NOTIEKUMI PAR DIGITĀLAJĀM LEKCIJĀM, VEBINĀRU IERAKSTIEM UN CITIEM TIEŠSAISTES KURSIEM

1. IZDZĪVOŠANAS SKOLA automātiski nosūta piekļuvi par iegādātajiem kursiem uz klienta norādīto epasta adresi. Šis epasts tiek nosūtīts uzreiz tiklīdz tiek veikts maksājums ar karti vai ar Paypal. Ja klients izmanto iespēju "Pārskaitījums ar rekvizītiem", tad IZDZĪVOŠANAS SKOLAS manuāli nosūtīs piekļuvi epastā 3 dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.

2. IZDZĪVOŠANAS SKOLAS nevar garantēt, ka mūsu sūtītie epasti ar piekļuvi kursiem neiekrīt "mēstuļu", "abonentu" vai citos klienta epasta mapēs.

3. Piekļuve IZDZĪVOŠANAS SKOLAS tiešsaistes materiāliem nav uz mūžu.

4. Par katra kursu komplekta vai iegādātās lekcijas piekļuves ilgumu, lūgums izlasīt attiecīgā kursa produkta lapā.

5. Ir kategoriski aizliegts tālāk pārsūtīt piekļuves kodu citiem cilvēkiem.

6. Piekļuves kods ir paredzēts tikai vienam cilvēkam.

7. Ja piekļuves saite tiks nodota vai pārsūtīta citām personām, IZDZĪVOŠANAS SKOLAS to uzskatīs par intelektuālā īpašuma pārkāpumu un aizstāvēs savas tiesības tiesas ceļā.

NAUDAS ATGRIEŠANA

1. IZDZĪVOŠANAS SKOLAS neatgriež naudu par iegādātām digitālām lekcijām, kursiem vai nodarbībām.
2. Ja klientus nepamierina lekciju saturs, formāts vai citi apstākļi, lūgums, par to mums rakstīt uz info@izdzivosanasskola.lv. Mēs noteikti izskatīsim Jūsu sūdzības un ieteikumus, lai turpmāk ņemtu tos vērā.
3. IZDZĪVOŠANAS SKOLAS ir ļoti ieinteresēta radīt un piegādāt visaugstākās kvalitātes saturu. Tādēļ mūsu klientu viedoklis mums ir ļoti svarīgs, lai varētu uzlabot mūsu darbu.

IZDZĪVOŠANAS SKOLAS NOTEIKUMI PAR NOMETNĒM, KLĀTIENES SEMINĀRIEM UN KLĀTIENES PRAKTISKAJĀM NODARBĪBĀM, PASĀKUMIEM, APMĀCĪBĀM (turpmāk tekstā “pasākums”)

1. Ja dalībnieks dažādu apstākļu dēļ netiek uz pasākumu, tad ir iespējams pieteikt kādu citu cilvēku savā vietā, par to informējot IZDZĪVOŠANAS SKOLAS vismaz 2 (divas) dienas līdz pirmajai nodarbībai.
  2. Ja dalībnieks dažādu apstākļu dēļ nevar apmeklēt kādu no IZDZĪVOŠANAS SKOLAS pasākumiem, tad:

2.1. 50% samaksāto dalības maksu dalībnieks var pārcelt uz kādu no nākošajiem pasākumiem, kas notiks turpmāko 12 kalendāro mēnešu laikā. Ja pārceltā dalības maksa ir mazāka par nākošā izvēlētā pasākuma dalības maksu, tad dalībnieks piemaksā nepieciešamo starpību. Dalības maksu var pārcelt tikai vienu reizi;

2.2. IZDZĪVOŠANAS SKOLA ietur 50% no samaksātās dalības maksas un 50% tiek atgriezti dalībniekam 7 (septiņu) dienu laikā pēc pasākuma norises, pārskaitot to uz dalībnieka norēķina kontu.

3. Ierodieties uz pasākumiem savlaicīgi.
4. Pasākumu laikā bez IZDZĪVOŠANAS SKOLAS īpašas atļaujas ir AIZLIEGTS lietot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru.