KVALITATĪVS LAIKS KOPĀ AR DĒLU VEICINA STIPRĀKAS ATTIECĪBAS

  • Visi pasākumi notiek dabā, vīrišķīgā gaisotnē, kurā tēvi ar dēliem sadarbojas, apgūst prasmes, kas noder gan ikdienā, gan ārkārtas situācijās, veic dažādus pārbaudījumus un uzdevumus, sarunājas, veido uzticību un saskaras ar dabas spēkiem, kas pārbauda un padara stiprākus. 

  • Pasākumi ir tik aizraujoši, ka ne tēviem, ne dēliem nav nepieciešami pat telefoni!

    Katrs pasākums ir atšķirīgs, mainās norises vietas, formāti, apgūstamās tēmas, kas ieved jaunos piedzīvojumos un sniedz unikālu pieredzi, kas paliek tēva un dēla atmiņā uz visu dzīvi.

Ko par mums saka mūsu klienti

Rekomendējamais vecums dēliem no 8 līdz 13 gadiem

PIEDZĪVOJUMU PĀRGĀJIENS TĒVIEM UN DĒLIEM (CĒSIS)

Pārgājiens norisināsies pa meža takām un ceļiem, ainaviski skaistā apvidū. Pārgājiena laikā izzināsim dabu, veiksim dažādus uzdevumus, apskatīsim izdzīvošanas pamatprincipus, apgūsim navigācijas prasmes, lietojot karti un kompasu, pārvarēsim dabā esošos šķēršļus, izmantojot virvi, mācīsimies siet mezglus un iekurt ugunskuru dažādos veidos. Uz ugunskura cepsim instruktoru sagādātās desiņas. Dēli varēs izbaudīt, cik ērti ir gulēt pašu gatavotās nestuvēs, kuras nesīs tēvi. Noslēgumā būs kopīgs izturības pārbaudījums.

Vairāk

Rekomendējamais vecums dēliem no 7 līdz 13 gadiem

“JAUNAIS IZDZĪVOTĀJS” TĒVU UN DĒLU PIEDZĪVOJUMU NOMETNE (PĀVILOSTA)

Divu dienu nometne  tēviem un dēliem ar nakšņošanu mežā pašu būvētās naktsmītnēs. Dalībnieki profesionālu instruktoru vadībā apgūst izdzīvošanas prasmes, strādā plecu pie pleca, gādājot nepieciešamos resursus, būvē naktsmītni, pagatavo medījumu vakariņās un noslēdz dienu ar sarunām pie sava ugunskura meža tumsas ielenkumā. Ļoti iespējams, ka dēlam šī būs pirmā reize, kad viņš paliks mežā pa nakti, un būs lieliski to piedzīvot kopā ar tēti. Noslēgumā pārbaudes uzdevums, kurā izšķiroša ir tēva un dēla savstarpējā sadarbība, ātrums un iepriekš iegūtās prasmes.

Vairāk

Rekomendējamais vecums dēliem no 8 līdz 13 gadiem

PĀVILOSTAS CIETAIS RIEKSTS (PĀVILOSTA)

Šajā izaicinājumā tēviem un dēliem ir jāmeklē norādes, jāpārvar šķēršļi, jāmeklē resursi, lai secinātu, kā, kurā vietā un cikos būs jānoraida signāls Ostbaha ciema vadonim. Ja pirmais posms tiek sekmīgi izpildīts, ciema vadonis tālāk aizved līdz vietai, kurā baudīt gardas pusdienas. Pēc tam vienlaikus ar divām liellaivām (visticamāk, dalībnieki ar tādām brauks pirmoreiz), notiek brauciens pa Sakas upi uz Pāvilostu. Pa ceļam dalībniekus sagaida aizraujošs brauciens un spraigas sacensības.