KVALITATĪVS LAIKS KOPĀ AR BĒRNU IR PAMATS UZTICAMĀM UN SIRSNĪGĀM ATTIECĪBĀM

  • Kāpēc ir vērtīgi pavadīt laiku dabā kopā ar bērniem? Dabā viss notiek pa īstam, tā ir perfekta vide, kurā pieaugušajiem un bērniem labāk iepazīt gan dabu, gan sevi pašu, kā arī mācīties sadarboties ar citiem, attīstīt drosmi un pārliecību par savām spējam. Mēs mācam  pielāgoties dažādiem laika apstākļiem, sniedzam praktiskas zināšanas kā ģērbties, kā uzvesties un rīkoties dabā, lai rūpētos par dabu un savu, apkārtējo cilvēku drošību. 

  • Mācam noderīgas prasmes un lietot dažādus dabas resursus, darbarīkus un vienkāršu ekipējumu.Par draudzīgu, pozitīvu gaistotni un drošību gādā mūsu profesionālie instruktori. Ir prieks apzināties, ka bērniem, jo īpaši puišiem, instruktori var būt kā labas autoritātes, kuros ieklausīties un kuriem censties līdzināties. 

Ko par mums saka mūsu klienti

Rekomendējamais vecums bērniem no 8 līdz 13 gadiem

PIEDZĪVOJUMU PĀRGĀJIENI MAMMĀM UN BĒRNIEM (BALDONE)

Pārgājiens norisināsies Baldones apkaimē pa meža takām un celiņiem, pauguriem un ielejām. Pārgājiena laikā izzināsim dabu, veiksim dažādus uzdevumus, kas veicina mammas un bērna/ -u savstarpējo komunikāciju, uzticību un sadarbību. Apskatīsim izdzīvošanas pamatprincipus, mācīsimies iekurt ugunskuru dažādos veidos. Uz ugunskura cepsim instruktoru sagādātās desiņas. Kopīgi izveidosim dūmu signāla torni un veiksim uzdevumu “cietušā evakuācija”. Noslēgumā būs kopīgs izturības pārbaudījums.

Vairāk